Sıcak sahnelerde yıldızların sihirli kelimeleri

Filmlerin erotik sahneleri çekilirken, film platolarında ve setlerde uzun süreler bitiriliyor. Kadın oyuncuların sevişme sahnelerinde çoğu zaman zorlandığı veya yönetmenin istediği duygu yükünü yansıtamadığı zamanlarda neler yaşanıyor büyük bir merak konusu değil mi?

Sıcak sahnelerde yıldızların sihirli kelimeleri

Hollywood oyuncuları ve özellikle yıldız kadın oyuncular sevişme sahnelerinde oluşabilecek her türlü olumsuzluk sırasında sahneye kesmek istediklerinde sizce hangi kelimeleri kullanıyorlar.

Filmlerin çoğu sahnesinde milyonlarca insanı etkileyen ve bazen unutulmayan film replikleri hayatımızın içinde, bir örnek vermek istediğimizde veya misalen söylediğimiz sözler arasında, erotik sahnelerin çekimi sırasında da çok özel kelimelere başvuruyorlar.

Defalarca çekilen, o kadar insanın arasında, tüm bedensel çıplaklığınızla o kadar ışığın altında defalarca sevişmek ve o anı seyirciye aktarmak için bu sahneleri üst üste denemek, pek kolay bir işe benzemiyor değil mi?

Böyle zor anlarda yıldız oyuncuların kullandıkları ve sahneyi kesmek için uyardıkları kelimeler arasında, mayonez, patates ve ananas gibi kelimeler var.

Amerikalı kadın yıldız, bir gazeteciyle yaptığı çok özel röportajı sırasında  çekimleri durdurdukları bu kelimeleri tüm masumiyetiyle paylaştı.

Yıldız oyuncu sevişme sahneleri sırasında kendilerinin de cinsel anlamda dürtü olarak hareketlendiklerini böyle durumlarda da bu sihirli kelimelerle çekime ara verdiklerini açıkladı.

Bazı yıldız oyuncuların film öncesi sözleşme hükümlerinin içine bile sevişme sahnesi sırasında yaşanabilecek böyle ateşli durumlarda bu sihirli kelimelerle çekime ara verebileceklerini de yazdırıyorlarmış.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 01:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER