19 Ekim 2018 Cuma

Ege’de artık huzur ve güven ortamı var

Kadın öğretmen 13 yaşındaki öğrencisiyle arabada cinsel ilişki kurarken yakalandı

Amerika Birleşik Devletlerinde bir baba 13 yaşındaki oğlunun garip davranışlarından sonra onu yakın takibe aldı. ABD’li baba oğlunun 44 yaşındaki öğretmeni ile bir ilişki yaşardığını fark etti ve izlemeye başladı. Oğlu ile öğretmenini bir otomobilin arka koltuğunda cinsel ilişkiye girmiş vaziyette yakalayan baba mahkemeye gitti.

04 Ocak 2018 Perşembe 06:09
Kadın öğretmen 13 yaşındaki öğrencisiyle arabada cinsel ilişki kurarken yakalandı
 Amerika Birleşik Devletlerinde bir baba 13 yaşındaki oğlunun garip davranışlarından sonra onu yakın takibe aldı. ABD’li baba oğlunun 44 yaşındaki öğretmeni ile  bir ilişki yaşardığını fark etti ve izlemeye başladı. Oğlu ile öğretmenini bir otomobilin arka koltuğunda cinsel ilişkiye girmiş vaziyette yakalayan baba mahkemeye gitti.
ABD'li baba, 13 yaşındaki oğlunun 44 yaşındaki öğretmeniyle bir arabanın arka koltuğunda cinsel ilişkiye girdiğini tespit etti. Çocuğun babası bir otoparkta park halinde duran araçta oğluyla öğretmeninin yakaladığını söyledi. Çocuğun telefonunda bulunan mesajlar, ikilinin uygun olmayan bir ilişkisi olduğunu doğruladı.

ÖĞRETMEN TELEFONUNDAKİ MESAJLARDAN SONRA İTİRAF ETTİ

Rachel Gonzales isimli öğretmen Oak Manor Bulvarının 5200 bloğundaki arabanın arkasında öğrencisi ile basıldıktan sonra polis harekete geçti. Bay City isimli lisede öğretmenlik yapan kadının, çocuğun babasının talebi doğrultusunda incelemeye tabi tutulduğu ve bulunan mesajların arkasından ilişkiyi itiraf ettiği öğrenildi.

YARGIÇ KADIN ÖĞRETMENİ TUTUKLADI

Teksas eyaletinde gerçekleşen olaya derhal el koyan Bölge Savcısı, kadını tutuklayarak Matagorda İlçe Hapishanesine gönderdi. Davanın ileriki günlerde görüleceği ifade edildi.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV