MAHMUTLAR MAHALLESİ İKİ HİZMETE BİRDEN KAVUŞTU

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Mahmutlar Mahallesi’nde 3 bin 200 metrelik yeni içme suyu isale hattı çalışmasını tamamlayarak vatandaşları kesintisiz suya kavuşturdu.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçenin tamamına daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temin etmek adına il genelinde yürüttüğü altyapı çalışmalarına ara vermiyor. Demirci ilçesine bağlı Mahmutlar Mahallesi’nin de en büyük sorununu çözüme kavuşturan MASKİ, mahallenin sık sık patlaklara neden olan eski içme suyu isale hattını yeniledi. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından 3 bin 200 metre uzunluğunda yeni isale hattı döşendi. MASKİ, mahalle sakinlerinin tarım arazilerine geçişinde kolaylık sağlamak için gerçekleştirdiği bir kilometrelik toprak yol çalışmasıyla da mahalle sakinlerinin yüzlerini güldürdü.
“MASKİ, bir taşla iki kuş vurdu”
Mahmutlar Mahalle Muhtarı Nurullah Koyunoğlu, “MASKİ, mahallemizde yaptığı çalışmalarla adeta bir taşla iki kuş vurdu. Sayelerinde hem suyumuza hem de yolumuza kavuştuk. Mahalle halkımız da bu hizmetlerden dolayı çok memnun ve mutlular. Bu hizmetlerin hepsi için başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ve emeği geçen tüm amir ve çalışanlara teşekkür ediyoruz” dedi.