10 Aralık 2018 Pazartesi

Demircili Tarihçi Yazar Talha Uğurluel tutuklandı

2 gündür kayıptı ölü olarak bulundu

Manisa’nın Ahmetli ilçesinde bir otomobilde ölü olarak bulunan şahsın 2 gündür kayıp olduğu ortaya çıktı.

26 Aralık 2017 Salı 18:44
2 gündür kayıptı ölü olarak bulundu
 Manisa’nın Ahmetli ilçesinde bir otomobilde ölü olarak bulunan şahsın 2 gündür kayıp olduğu ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre Ahmetli ilçesine bağlı Seyitler Mahallesinde yol kenarında park etmiş bir otomobilin içinde hareketsiz olarak duran şahıs çevredekilerin dikkatini çekince polise haber verildi.

Olay yerine intikal eden polis ve 112 sağlık ekipleri aracı açıp içerdeki hareketsiz duran şâhısı kontrol ettiklerinde şahsın ölmüş olduğunu tespit etti.

 Cesedin üstünde darp ve yara izine rastlanmazken, otomobilde bulunan ilaç kutuları da incelenmek üzere polis tarafından ek konuldu.

Şahsın kimlik bilgileri araştırıldığında da ailesinin iki gün önce kayıp başvurusunda bulunduğu ve her yerde aradığı 31 yaşındaki Hasan Gürbudak olduğu tespit edildi.

Cumhuriyet savcısının otomobil ve ceset üzerinde yaptığı incelemenin ardından ölüm sebebinin anlaşılabilmesi için cesedi İzmir Adli Tıp Kurumuna sevk ettiği, otopsi sonunda ölüm sebebinin anlaşılabileceği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV