16 Kasım 2018 Cuma

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye belli oldu

Cinsel taciz davasında hukuk skandalı

7 yaşındaki küçük kıza cinsel istismar yapan 68 yaşındaki sanığın yargılaması mahkeme başkanının tayini çıkması nedeniyle sonuçlandırılamadı.Sanık adam ise mahkemeye bile gelmedi ve mahkemeye mazeret bile beyan etmedi.Yaşanan bu hukuk skandalı ülke gündemine oturdu.

28 Haziran 2015 Pazar 23:25
Cinsel taciz davasında hukuk skandalı
Manisa'nın Ahmetli ilçesinde yaşanan hukuk skandalı ülke gündemine geçti.Ulusal gazetelerde de yer bulan habere göre 7 yaşındaki İ. isimli kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 68 yaşındaki P.A.Ö yargılandığı mahkeme başkanının ilçeden başka bir yere tayininin çıkması yüzünden sonuçlandırılamadı.
Hakkında 14 ila 28 yıl arasında hapis cezası istenen sanık P.A.Ö'de mazeretini beyan etmeden yapılan duruşmaya bile katılmadı.Cinsel istismara maruz kalan küçük kızın avukatı Nilay Geylanlı ise "Her yolu deneyeceğiz " diye başladığı sözlerinde gelişmeleri şöyle değerlendirdi. ""Bu dakikadan sonra imza kampanyası dahil her yolu zorlayacağız. Ben aileye sakin olun dedikçe yeni bir etaba geçiyoruz. Adaletin zamanında tecelli etmesinde iyimserliği yitireli çok oldu. Ancak bu kadarına da pes ettim’’ dedi. 

Anahtar Kelimeler: AhmetliCinsel Taciz

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
  Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV