13 Kasım 2018 Salı

Havalar soğuyor

Manisa'da 8 polis tutuklandı

Manisa merkez ve ilçelerinde devam eden FETÖ/PDY operasyonlar çerçevesinde açığa alınıp gözaltında tutulan polislerin mahkeme süreçleri de devam ediyor. Turgutlu ve Ahmetli ilçelerinde de yargılamaları biten 3 tanesi komiser, 8 polis memuru mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

24 Temmuz 2016 Pazar 16:08
Manisa'da 8 polis tutuklandı
 Manisa merkez ve ilçelerinde devam eden FETÖ PDY operasyonlar çerçevesinde açığa alınıp gözaltında tutulan polislerin mahkeme süreçleri de devam ediyor. Turgutlu ve Ahmetli ilçelerinde de yargılamaları biten 3 tanesi komiser, 8 polis memuru mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.
15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrası Turgutlu ve Ahmetli ilçesinde görevli 3’ü komiser, toplam 8 polis açığa alınmış, haklarında soruşturma açılmıştı. Emniyetteki sorgusu tamamlanarak adli mercilere teslim edilen şahıslar hakim karşısına çıktı. Ahmetli İlçe Emniyet Amirliği’nde görevli 1 komiser, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 2’si komiser, 5’i polis memuru olmak üzere toplam 8 polis, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak, sabah saatlerinde cezaevine gönderildi. Öte yandan Turgutlu’da paralel yapının uzantıları olan derneklere, iş adamlarına ve işletmelere yönelik soruşturmalar sürdürülüyor.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV