10 Aralık 2018 Pazartesi

Demircili Tarihçi Yazar Talha Uğurluel tutuklandı

Baba cezaevine anne ve kızı toprağa girdi

Manisa ‘nın Alaşehir ilçesinde yaşanan vahşetin sonunda Irmak’ın anne ve ablası toprağa, babası da cezaevine girdi. Bugün kılınan cenaze namazlarının ardından Irmak’ın anne ve ablası toprağa, babası da cezaevine girdi.

23 Şubat 2017 Perşembe 03:56
Baba cezaevine anne ve kızı toprağa girdi

 Manisa ‘nın Alaşehir ilçesinde yaşanan vahşetin sonunda Irmak’ın anne ve ablası toprağa, babası da cezaevine girdi. Bugün kılınan cenaze namazlarının ardından Irmak’ın anne ve ablası toprağa, babası da cezaevine girdi.

Alaşehir ilçesinde geçtiğimiz yılın Ekim ayında ortadan kaybolduktan sonra hurdacı komşusu tarafından önce tecavüz edilip, sonra da öldürüldüğü ve üzüm bağına gömüldüğü anlaşılan 4 yaşındaki minik Irmak ‘ın ardından ailesinde dram devam ediyor.

Dün akşam saat 19.00 sularında meydana gelen olayda minik Irmak ‘ın babası Bilal Kupal ile annesi Suriye Kupal’ın tartıştıkları meydana çıktı. Bu sırada eline bıçak alarak eşi Suriye Kupal’ın üstüne yürüyen babası Bilal Kupal ile annesinin arasına giren Ayşe Kupal’ın, babasının elindeki bıçak ile ağır yaralandığı, cinnet geçiren Bilal Kupal’ın eşini de bıçakla öldürdükten sonra kendisini de bıçakla göğüs ve karnından yaraladığı ortaya çıktı.

Dün gece Alaşehir Devlet Hastanesine kaldırılan Bilal Kupal tüm gece hastanede tedavi gördü.

IRMAK’IN ANNE VE ABLASI TOPRAĞA VERİLDİ

Alaşehir ilçesi Fatih Mahallesi Cihangir Sokak adresindeki evde cinayete kurban giden Irmak’ın annesi Suriye Kupal ile ablası Ayşe Kupal’ın cenazeleri dün gece otopsi için götürüldüğü Devlet Hastanesi morgundan alınarak, Caberburhan Mahallesindeki taziye evine getirildi. Daha sonra mahalle camiinde komşuları ve yakınlarının katılımıyla kılınan ayrı ayrı cenaze namazının ardından anne ve kızı toprağa verildi.

BİLAL KUPAL BUGÜN TUTUKLANDI

Eşini ve kızını öldürdükten sonra elindeki bıçakla kendini de yaralayıp intihar etmek isteyen Bilal Kupal, bugün tedavi edildiği hastane tarafından taburcu edilip Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Burada yapılan sorgulamanın ardından adliyeye sevk edilen Kupal çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Alaşehir cezaevine gönderildi.IRMAK’IN YANINA GİTTİLER

Geçtiğimiz yılın Ekim ayından beri üzerlerindeki kara bulutların dağılmadığı Kupal ailesinin yakınları ve komşuları bugünkü cenaze namazının ardından gözyaşı döküp ağıtlar yaktılar. Bugün toprağa verilen anne Suriye Kupal ve abla Ayşe Kupal’ın Irmak’ın yanına gittiklerini söyleyen yakınları baba Bilal Kupal’ın da yaşadığı bunalım ve stres yüzünden cinnet geçirdiğini söylediler.

Olayla ilgili soruşturma halen devam ediyor.

 

Alaşehir Haberleri

Manisa Son Haber

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV