14 Kasım 2018 Çarşamba

Havalar soğuyor

Bayramşah'ta yüzler gülüyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde mahallelerin sıkıntılarına çözüm üretmeye devam ediyor.

02 Eylül 2018 Pazar 16:43
Bayramşah'ta yüzler gülüyor
 Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde mahallelerin sıkıntılarına çözüm üretmeye devam ediyor.
Bu kapsamda, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından Demirci’nin Bayramşah Mahallesi’nin 20 yıllık su sıkıntısını çözmek için yeni bir sondaj kuyusu açıldı. Kuyunun depoya bağlantısını yapmak için de yeni bir terfi hattı döşendi. Elektrik bağlantısının da yapılmasıyla birlikte Bayramşah’ın yıllardır yaşadığı sıkıntı son bulacak.
“Cengiz Başkanımızı hizmetleri nedeniyle her zaman destekliyoruz”
Bayramşah Mahalle Muhtarı Yücel Ünlü, mahallelerinde yapılan çalışmalar için teşekkür ederek, “Çalışmalardan hem ben hem de mahalle sakinleri çok memnunuz. Açılan sondaj kuyumuzun bağlantısı döşenen terfi hattı ile yapıldı. Cengiz Başkanımızı hizmetleri nedeniyle her zaman destekliyoruz. Başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.


Büyükşehir Demirci Muhtarlıklar Şube Müdürü Kazım Aysan, Bayramşah Mahallemiz ilçemizin hane sayısı olarak küçük mahallelerindendir. Fakat hayvancılıkta söz sahibidirler.Muhtarımızın talebiyle öncelikle hayvan içme suyu göletimizi yapmıştık.Mahallenin susuzluk problemi yıllardır devam ediyordu.MASKİ ile öncelikle etüdler yapıldı. Sonra sondaj yapıldı. Rabbim bol su verdi.Tahliller tamamlandıktan sonra şimdide hattın döşemesi yapıldı.Güle güle kullansınlar.Yılların bir problemini daha ortadan kaldırmanın huzuru içindeyiz.İyiki Büyükşehir var,iyiki MASKİ var.dedi.


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV