23 Eylül 2018 Pazar

Elektrikli bisikletli çocuğa çarpıp kaçtı

Büyükşehir Yarbasan’a İtfaiye Müfrezesi Açıldı

Büyükşehir Belediyesince Demirci de oluşturulan 3 itfaiyeden birisi olan Yarbasan İtfaiye Müfrezesi faaliyete başladı.

26 Şubat 2018 Pazartesi 01:13
 Büyükşehir Yarbasan’a İtfaiye Müfrezesi Açıldı
 Büyükşehir Belediyesince Demirci de oluşturulan 3 itfaiyeden birisi olan Yarbasan İtfaiye Müfrezesi faaliyete başladı.

Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörü Kazım Aysan bu konuda yaptığı açıklamada şunları söyledi. "Manisa Büyükşehir olunca Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün beyin talimatı ile itfaiye teşkilatlarımızda planlandı. Yapılan bu planlamada Demirci 3 bölgeye ayrıldı. Demirci merkezdeki itfaiye teşkilatımız hayırsever Oktay ailesince  bağışlanan Simav yolu üzerine yeni yapılan Hüseyin Oktay itfaiye binasına taşındı.İcikler Mahallesinde itfaiye müfrezesini kurduk faaliyete başladı.En son Karataş bölgemize hitap edecek Yarbasan Müfrezemizi yaptık.Ekipmanlarını ve araçlarını tamamlayıp faaliyete geçirdik.Tüm ekiplerimiz 24 saat faaliyettedirler.

BÜYÜKŞEHİR,DEMİRCİ DE 3. İTFAİYEYİ HİZMETE ALDI
İnşallah bu tesislerimize ihtiyaç olmaz diyoruz ama Allah eksikliklerini de göstermesin.Bu yıl maalesef kış ayında yıllık ortalamanın üzerinde yangın yaşadık.Buda gösteriyor ki daha dikkatli davranmamız gerekiyor.Ekiplerimizin yangına en kısa sürede ulaşabilmeleri için adres bilgilerinin doğru verilmesi gerekiyor.Artık yangın ihbarları da direk Manisa daki komuta merkezine düşüyor.İhbar hattı 112 dir.Yarbasan İtfaiye Müfrezemiz bölgemize hayırlı olsun" dedi.
Anahtar Kelimeler: Yarbasan Itfaiye Müfreze

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • Serdar Gedikbaş 7 ay önce yorumlandı

   Sanki bir hata hata var haberde neden sağlık 112 sağlık personeli yangınla uğraşsın ki itfaiyemiz dururken 110 itfaiye hattı değilmidir.

  • Ramazan can 7 ay önce yorumlandı

   Yarbasan koyun vé çevre köyleri için cuk isabetli bir karar olmuş. Hayırlı sı olsun

  Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV