21 Ekim 2018 Pazar

Motosikletiyle kaza yapan genç sevk edildi

CHP Demirci İlçe Başkanlığına Melih Kuru seçildi

Demirci Cumhuriyet Halk Partisinde yapılan kongre sonucu başkanlığa Melih Kuru seçildi.

25 Kasım 2017 Cumartesi 21:08
CHP Demirci İlçe Başkanlığına Melih Kuru seçildi
 Demirci Cumhuriyet Halk Partisinde yapılan kongre sonucu başkanlığa Melih Kuru seçildi.

Demirci Ticaret ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılan kongreye CHP Manisa Milletvekili ve TBMM Başkan vekili Özgür Özel, Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, CHP Manisa İl Başkanı Halil Tokul, Manisa eski milletvekilleri Hasan Ören ve Sakine Öz ile birlikte Soma eski ilçe başkanı ve son üç seçimin milletvekili adayı Abdullah Saka ile partililer ve çevre ilçe başkanları katıldı. Kongreye ayrıca MHP Demirci, Saadet Partisi Demirci temsilcileri yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörü Kazım Aysan ile STK temsilcileri de katıldı.


Kongre açılışı ve devamında yapılan saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından kürsüye gelen CHP Demirci ilçe Başkanı Mustafa Özkıran yaptığı konuşmada yakın süreçte AKP iktidarının yanlış politikaları sonucu dış politika, ekonomi ve terör konusu ile FETÖ yapılanması sonucundaki yanlışlarını dile getirerek, CHP ‘nin bu süreçlerdeki doğru yerde duruşlarını ve alternatif söylemlerinin doğru çıktığını söyledi.


Kongreye verilen önerge ile kongre divan başkanlığına Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer getirildi.

Tur Yıldız Biçer kongre gündemi öncesinde yaptığı konuşma ile AKP iktidarının söylemleri ile TBMM ‘de CHP tarafından verilen kanun teklifleri karşısında verdikleri hayır oylarıyla çelişkilerini anlattı.

Daha sonra CHP Demirci faaliyet raporu ve hesap hülasası okunarak delegelerce ibra edildi.


Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Seçimler sonucunda Özkıran döneminde ilçe sekreterliği görevini yapan Melih Kuru 58 delegenin oyuyla Demirci Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına seçildi.
Melih Kuru’nun ilçe başkanı olduğu listede yönetim kurulu üyeleri de şu isimlerden oluştu; Mahmut Demircan, Osman Oruç,  Ahmet Erbaş, Alaattin Türkmen, Mesut Çınar, Abdullah Demirkol,  Aysun Narfidan, İzzet Akmeşe, Aykut Akdere, Melihat Akay Avcı, Barış Bilgin.
 

Anahtar Kelimeler: Melih Kuru Chp Demirci

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV