21 Ekim 2018 Pazar

Motosikletiyle kaza yapan genç sevk edildi

Demirci Bu Kez Türkmenlere İlaç Desteği İçin Bir Oldu

Suriye de çarpışan Bayır Bucak Türkmenlerine ilaç yardım kampanyası düzenlendi.

27 Mayıs 2018 Pazar 19:47
Demirci Bu Kez Türkmenlere İlaç Desteği İçin Bir Oldu
 Suriye de çarpışan Bayır Bucak Türkmenlerine ilaç yardım kampanyası düzenlendi.
Suriye de çarpışan mücahitlerden gelen talep üzerine,daha önce gıda ve yiyecek kampanyası düzenlediklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Şube Müdürü Kazım Aysan daha önceki kampanyalarımıza ilgi çok büyük olmuştu yüzlerce koli giyecek ve yiyeceği kardeşlerimize ulaştırmıştık.Demirci li hemşehrilerimiz zordaki kardeşlerimize yardım için adeta yarışmışlar elleri ile ördükleri kıyafetleri Bayır Bucak Türkmenlerine ulaştırmıştık.Şimdide dağda savaşan mücahitlerden gelen ilaç talebi için yardım kampanyası düzenledik.

Hemşehrilerimiz evlerinde kullanmadıkları her türlü kullanım süresi dolmamış ilacı Demirci MASKİ Binamızda topluyoruz.Burada tekrar kullanım sürelerini kontrol ederek koliliyoruz.Ramazan Bayramına kadar ilaç kampanyamız devam edecek.İhtiyaç sahibi kardeşimizin bir derdine derman olabilirsek kendimizi mesut ve bahtiyar sayarız.Kampanyamıza destek olan herkese çok ama çok teşekkür ediyorum,var olsunlar dedi.
Aysan,  "ilaçları MASKİ ye ulaştıramayan hemşehrilerimiz MASKİ nin 4620055 nolu telefonunu arayarak adreslerini verirlerse ekiplerimiz evlerinden de ilaçların alacaklardır " dedi.Anahtar Kelimeler: Demirci Türkmen Ilaç

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV