22 Ekim 2018 Pazartesi

Evinin enkazında can veren kadın toprağa verildi

Demirci'deki siyasi boşluğu doldurmaya talibiz

İYİ Parti Demirci kurucu ilçe başkanı Haluk Şenyurt “ İYİ Parti’nin çıkış noktası parlamenter sistemi yeniden geri getirmektir” dedi.

06 Şubat 2018 Salı 20:54
Demirci'deki siyasi boşluğu doldurmaya talibiz
 İYİ Parti Demirci kurucu ilçe başkanı Haluk Şenyurt “ İYİ Parti’nin çıkış noktası parlamenter sistemi yeniden geri getirmektir” dedi.

11 Ocak 2018 günü İYİ Parti Demirci kurucu başkanı olarak görevlendirilen Şenyurt “ Demirci ilçemizde bir siyasi boşluk vardı. İYİ parti Demirci ilçe olarak bizler bu boşluğu doldurmaya talibiz. Amacımız kimse ile çatışmak değil, uzlaşı kültürü içerisinde kötülemeden iyiliklerle devam etmektir.” Dedi.

Kısa zaman içinde Birlik Caddesi No: 42 adresinde parti binalarını açtıklarını ve yeni üye kayıtlarına başladıklarını belirten Şenyurt “ Demirci ilçemizde kendini ifade edecek, bugüne kadar ters giden işlere karşı siyasi bir alan bulamayan herkesi partimize davet ediyoruz. Diyerek sözlerini sürdürdü.

 “İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener ile birlikte bir siyasi hareketi başlattık. Milli birliğimizi, kardeşliğimizi güçlendirecek, kuvvetler ayrılığı ve parlamenter sisteme dönüş ile yaşanabilir bir demokrasi ve hukuk devleti ile etkin ve başı dik bir dış politikanın yanında üretimin ve üreticinin yanında güçlü bir ekonomi önceliklerimizdir. İlkeli ve ahlaklı siyaset yapma halka hiç yalan söylememe ve yaşanılır gerçekleri paylaşarak sorunlar karşısında devlet adamı ağırlığında icraatlarla ülkeyi yönetme hedefi güdüyoruz.

Bu değerleri yaşanabilir ve bu ülkenin güçlü, adaletli ve üreten insanlar topluluğu olmasını isteyen herkesi de yanımıza davet ediyoruz. İYİ parti olarak yeni kurulmamıza rağmen halkın teveccühü ilgisi yanımızda, gözlerde üzerimizdedir. Bu gerçeklerin ışığında Türkiye’nin büyüyen, gelişen ve demokratikleşen yapısı içinde İYİ günler gelecektir, her şey iyi olacak, Türkiye İYİ olacak”dedi.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV