14 Kasım 2018 Çarşamba

Havalar soğuyor

Dr. Mehmet Akarsu Mahallesi’ne Yağmursuyu Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Dr. Mehmet Akarsu Mahallesi’nde yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

14 Ağustos 2018 Salı 22:44
Dr. Mehmet Akarsu Mahallesi’ne Yağmursuyu Hattı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Dr. Mehmet Akarsu Mahallesi’nde yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yağmursuyu birikintilerinin günlük yaşamı olumsuz etkilemesini önlemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Demirci ilçesine bağlı Dr. Mehmet Akarsu Mahallesi’nde vatandaşların yağışlı havalarda sıkıntı yaşamaması için yağmursuyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. MASKİ ekipleri tarafından yürütülen çalışmayla, yağmursularının sağlıklı şekilde tahliyesi sağlanacak.

MASKİ, tecrübeli ekibiyle her zaman hizmete koşuyor
Dr. Mehmet Akarsu Mahallesi Muhtarı Nedim Akkuzu “Mahallemiz düz zeminde olduğu için yağmur sonrası sokaklarımız su içinde kalıyordu. Karşıdan karşıya geçemez hale gelmiştik. MASKİ ekipleri her zaman olduğu gibi en kısa zamanda sıkıntımızı gidermek için çalışma gerçekleştirdiler. MASKİ, tecrübeli ekibiyle her zaman hizmete koşuyor. Bu ve diğer hizmetler için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • İsimsiz 3 ay önce yorumlandı

   Tıkalı olan kanalizasyon hattı değişti 100 metre falan di haberde anlatıldığı gibi yağmurlama hattı şu birikintisi azalsın die bi yer yapılmadı haberii çok abartili yapmanızın bi anlamı yok

  Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

  ARŞİV