10 Aralık 2018 Pazartesi

Demircili Tarihçi Yazar Talha Uğurluel tutuklandı

Eğitim Bir Sen Demirci'de Mehmet Dağlar seçildi

Manisa’nın Demirci ilçesi Eğitimciler Birliği Sendikası seçimlerinde Mehmet Dağlar ilçe temsilciliğine seçildi.

10 Ekim 2018 Çarşamba 09:23
Eğitim Bir Sen Demirci'de Mehmet Dağlar seçildi
Manisa’nın Demirci ilçesi Eğitimciler Birliği Sendikası seçimlerinde Mehmet Dağlar ilçe temsilciliğine seçildi.
Demirci Sabancı Öğretmenevinde saat 10.00 ‘da başlayan seçimlere eğitimciler yoğun ilgi gösterdiler.
2 adaylı seçimlerin sonuçları ilçe de büyük bir merakla beklenirken seçime katılım oranının çok yüksek olması da dikkatlerden kaçmadı.
Kullanılan 239 oydan 2’si geçersiz sayılırken oy dağılımı da Bilal Çetinkaya 115 oy, Mehmet Dağlar 122 oy olarak gerçekleşti.

Mehmet Dağlar’ın ilçe temsilcisi olduğu seçimlerde yönetim kurulu üyeliklerine ise Hasan Akkaya, Mustafa Yıldız, Mehmet Naci Aksoy, Mehmet Zümrüt, Aydın Yıldırım ve Şerif Ali Öztürk seçildi. 


Seçimlere katılımın yüksek olmasına sebep 2 listeli seçim olmasıydı. Seçimlere iyi hazırlandıkları gözlenen her iki ekibinde eğitimcilere ulaştıkları sonuçlardan da anlaşıldı. Temsilcilik seçimlerinde 115 oy da kalan Bilal Çetinkaya ise seçim sonuçlarını kendi sosyal medya hesabında değerlendirdi.
Çetinkaya'nın açıklaması şöyle ;
Bugün Demirci'mizde yapılan Eğitim-Bir Sen İlçe temsilciliği seçimlerinde 122'ye karşılık 115 oyla kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyor başarılar diliyorum. Şahsımla birlikte gece gündüz demeden, durup dinlenmeden çalışan ekip arkadaşlarıma ve her türlü zorluklara göğüs gererek bize gönül veren, desteklerini esirgemeyen eğitim çalışanlarına sonsuz şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız. Eğitim camiamız ve sendikamız adına hayırlara vesile olmasını dilerim.

Mehmet Dağlar Kimdir?
1979 yılında Demirci Kargınışıklar köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Kargınışıklar İlkokulunda bitirdi. 1990-1994 yılları arasında Demirci Fatih Kuran Kursunda hafızlığını tamamladı.1994-2000 yılları arasında Demirci İmam Hatip Lisesinde ortaokul ve lise öğrenimini tamamladı. 2001 yılında kazanmış olduğu Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği bölümünü 2005 yılında bitirdi. 2006 yılında başladığı öğretmenlik görevini Tekirdağ Malkara, Balıkesir Dursunbey ve Manisa Demirci de değişik okullarda yürüttü. 2013 yılında Demirci Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Müdür Yardımcısı olarak atanan Mehmet Dağlar 2018 yılında İmam Hatip Ortaokuluna Kurucu Müdür olarak görevlendirildi.Dağlar halen Demirci İmam Hatip Ortaokulunda Okul Müdürü olarak görev yapmaktadır.

HABER-Mustafa Temiz-Demirci 

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Ramazan celik 2 ay önce yorumlandı

   Mehmet hocama bugun ku basarisindan dolayi kutlar gorevinde ustun basarilardilerim kendisi hem okul arkadasim hem hemserimdir

  Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

  ARŞİV