13 Aralık 2018 Perşembe

Çocuklar Eğlendi Veliler Bir Araya Geldi

İYİ Parti Demirci'de bugün kongre var

İYİ Parti Demirci bugün 1.Olağan kongresini gerçekleştirecek. Meral Akşener liderliğinde teşkilatlanma sürecini sürdüren İYİ Partinin Demirci Kurucu Başkanlığına Demirci ilçesinin sevilen yüzü Veteriner Hekim Haluk Şenyurt getirilmişti. Kısa süre içinde teşkilat binasını açan ve üye kayıtlarını tamamlayan Demirci İYİ Parti Manisa ilçelerinde devam eden kongre takvimi içerisinde bugün Demirci Ticaret ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda kongresini yapacak.

15 Nisan 2018 Pazar 02:39
İYİ Parti Demirci'de bugün kongre var
 İYİ Parti Demirci bugün 1.Olağan kongresini gerçekleştirecek.

Meral Akşener liderliğinde teşkilatlanma sürecini sürdüren İYİ Partinin Demirci Kurucu Başkanlığına Demirci ilçesinin sevilen yüzü Veteriner Hekim Haluk Şenyurt getirilmişti.

Kısa süre içinde teşkilat binasını açan ve üye kayıtlarını tamamlayan Demirci İYİ Parti Manisa ilçelerinde devam eden kongre takvimi içerisinde bugün Demirci Ticaret ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda kongresini yapacak.

Kongre hazırlıklarını tamamladıklarını söyleyen Demirci İYİ Parti Kurucu Başkanı Şenyurt “İYİ Parti olarak Demirci ilçesinde siyasette yeni bir soluk olacağız, halkımızın liderimiz Akşener ve biz kadrolarına güvenini ve sevgisini her geçen gün daha fazla hissediyoruz. Kısa süre içinde teşkilatlanmamızı ve üye kayıtlarımızı tamamlayarak 1.Olağan Kongremizi yapacağız. Kongremize bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.


Ticaret ve Kültür Merkezinde bugün saat 13.00’da başlayacak kongreye Manisa İl Başkanı Tamer Akkal ve çevre ilçelerin başkanları ile çok sayıda partilinin katılımı bekleniyor.


İYİ Parti Demirci 1.Olağan Kongresiyle ilgili en çarpıcı görüntüleri ve detayları Manisa Son Haber’de bulacaksınız.
Mustafa Temiz'in izleyeceği kongreden en çarpıcı görüntüler ve gözlemleri sitemizde bulacaksınız.

Gözünüz bizde olsun.


 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV