13 Kasım 2018 Salı

Havalar soğuyor

Maski'den Kanlıdere'ye 50 Yıl Sonra Bakım

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci’nin Akıncılar, Secaattin ve Şehreküstü mahallelerinin su ihtiyacını karşılayan Akpınar Kanlıdere Mevkii’ndeki kaynak suyunda temizlik çalışması gerçekleştirerek mahalleye ulaşan içme suyunu daha sağlıklı hale getirdi.

08 Kasım 2018 Perşembe 14:00
Maski'den Kanlıdere'ye 50 Yıl Sonra Bakım
 MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci’nin Akıncılar, Secaattin ve Şehreküstü mahallelerinin su ihtiyacını karşılayan Akpınar Kanlıdere Mevkii’ndeki kaynak suyunda temizlik çalışması gerçekleştirerek mahalleye ulaşan içme suyunu daha sağlıklı hale getirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesi ve mahallelerinde kalıcı çözümler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Demirci ilçesine bağlı Akıncılar, Secaattin ve Şehreküstü mahallelerinin su ihtiyacını karşılayan Akpınar Kanlıdere Mevkii’ndeki suyun debisinin azaldığını tespit eden MASKİ ekipleri, kaynak suyunun başında temizlik çalışması gerçekleştirdi. Kaynak başını tıkayan ağaç kökleri ve diğer bitkilere ait kalıntılar ekiplerin çalışmaları ile ortadan kaldırıldı. Doğal kaynaktan mahallelere ulaşan içme suyu hattını da yenileyen MASKİ, mahalle sakinlerini daha kaliteli ve kesintisiz içme suyuna kavuşturdu.

 “MASKİ, mahalleliyi sevindirdi”
Akıncılar Mahalle Muhtarı Nurullah Emekli, “Mahallemizdeki doğal kaynak suyumuzun kaynak başlarında yapılan temizlik ve bakım çalışması sayesinde daha sağlıklı ve kaliteli suyumuz oldu. Her hizmeti baştan aşağı kaliteli olan Cengiz Başkanımızın her zaman yanında ve destekçisi olacağız. Bizlere hizmet yağdıran MASKİ’nin çalışmalarından da gayet memnunuz. Bizler var olduğumuz sürece Büyükşehir ve MASKİ’de var olacak. Biz Akıncılar Mahallesi olarak bunun sözünü veriyoruz. Çünkü bize verilen sözlerin hepsi yerine geldi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ve emeği geçen personele hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz.


“Mahallemize kesintisiz ve sağlıklı su sağlandı” 
Secaattin Mahalle Muhtarı Fatma Gümüş, “Mahallemize kaynaktan gelen suyun azalması üzerine kaynak başında bakım ve temizlik çalışması gerçekleştiren MASKİ ekiplerine mahallem ve şahsım adına teşekkür ederim. Bu çalışmadan sonra mahallemize kesintisiz ve sağlıklı su sağlanmış oldu. Bu güzel hizmet gibi mahallemizde tekrar hizmet görmek istiyoruz. Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a teşekkür eder, saygılarımızı sunarız” dedi.


“MASKİ, vatandaşın sağlığını her zaman ön planda tutuyor” 
Şehreküstü Mahalle Muhtarı Necati Taşlı, “Kaynaktan gelen suyumuzun bizlere daha sağlıklı ve kaliteli ulaşması için MASKİ ekipleri temizlik ve bakım çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşımızın sağlığını her daim ön planda tutan MASKİ’den Allah razı olsun. Biz bu hizmetlerin kıymetini biliriz ve Cengiz Başkanımıza desteğimizi gösteririz. Yeter ki bizlere her zaman böyle faydalı ve güzel hizmetler sunulsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çalışmalarında başarılar diler, teşekkür ederiz” dedi.

Anahtar Kelimeler: Demirci Kanlıdere Maski

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV