13 Kasım 2018 Salı

Havalar soğuyor

Ümit Ertan “ Tarsus yaparsa Demirci'de yapar“

Manisa ‘nın Demirci ilçesinde faaliyet gösteren Demirci Kahveciler Esnaf Odası Başkan Adayı Ümit Ertan canlı yayın konuğu olarak katıldığı Manisa’dan yayın yapan ETV televizyonu, Pamukkale TV ile basın kuruluşlarında yer alan haberlerdeki projeleri için “hayal ürünü” benzetmesine tepki gösterdi.

30 Ekim 2017 Pazartesi 08:06
Ümit Ertan “ Tarsus yaparsa Demirci'de yapar“
 Manisa ‘nın Demirci ilçesinde faaliyet gösteren Demirci Kahveciler Esnaf Odası Başkan Adayı Ümit Ertan canlı yayın konuğu olarak katıldığı Manisa’dan yayın yapan ETV televizyonu, Pamukkale TV ile basın kuruluşlarında yer alan haberlerdeki projeleri için “hayal ürünü” benzetmesine tepki gösterdi.

Ertan verdiği demeçler ile TV programlarındaki açıklamalarının ardından bazı çevrelerin açıkladığı projeleri hafife alıp itibarsızlaştırmaya çalıştığını ve “hayal ürünü” benzetmesinin yapılmasını “ bizim açıkladığımız projeler bugüne kadar yapılamadığı için böyle itibarsızlaştırılıyor” diyerek sözlerine şöyle devam etti.

“ Ben başkan adayı olduğumda çok araştırdım, gidip insanların ellerini sıkıp gözlerine bakarak onları dinledim. Bugüne kadar yaptığım açıklamalarımdaki projelerim kesinlikle hayal ürünü olamaz. Bu projelerimin başka odalarda hayata geçtiğini bizzat gidip tespit ettim, kurduğum diyaloglarla en ince detayları öğrendim. Dedi.

 
TARSUS KAHVECİLER ODASI BAŞKANI BUNU BAŞARMIŞ

Açıklamasında “ Tarsus Kahveciler ve Esnaf odası Başkanı Halil Şekerci benim anlattığım tüm projeleri hayata geçirmiştir. Bu projeler gayet başarılı olmuş ve üyeleri de bunun avantajlarından yararlanmıştır “ diye sözlerini sürdüren genç başkan adayı “ Hesap meydanda, bizim aday olmamız bile birilerine ilham kaynağı olmaya yetmiştir. Bu tür konularda iddialıyım, çay bankası kurulduğu zaman kahveci esnafı için bu büyük bir avantaj olacaktır, çıkmayan para kazanılmış paradır felsefesiyle hareket ediyoruz.

Hastanelerden üyelerimizin indirimli yararlanması öyle sözde değil, özde bir yararlandırma olacaktır. İndirimin adı konmadan anlaşma olmaz, bizler bunun adını da sanını da ortaya koyduk ve görev bize verilirse bu konuda ne kadar haklı olduğumuz da ortaya çıkacaktır “ diyerek sözlerine devam etti Ertan odamıza kayıtlı tüm üyelerimize aynı avantaj şemsiyesini açmak için çaba göstereceğiz bunlar için çalışmak gidip bu projeleri hayata geçirmek kaldı. Demirci ilçesinde Kahveciler ve Esnaf Odasının kararlarda var olduğu ve mutlaka söz hakkının da olacağı bir oda yönetimi vaadimi yineliyorum. Biz devlet nezninde de yapılması gerekirken bugüne kadar kaderine terk edilmiş esnaflarımızın yararlanacağı birçok konuyu bakanlık ve siyaset arenasında da dillendirecek, bu işlerin takipçisi olacağız “ dedi.


Tarsus Kahveciler ve Esnaf Odası Başkanı Halil Şekerci beyin bizimde sunduğumuz projeleri hayata geçirmiş olması bize şevk ve azim aşılamıştır. “isteyince, emek verince demek ki oluyormuş “ diyor, tüm oda üyelerimizin güvenine layık olmak için çalışacağımı bir kez daha yineliyor, tüm oda üyelerimiz ve esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum “ diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV