14 Kasım 2018 Çarşamba

Havalar soğuyor

Üşümüş Mahallesi’ne Yeni Hat

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Üşümüş Mahallesi’nde içme suyu hattı yenileme çalışması gerçekleştirerek vatandaşlara kesintisiz su sağladı.

16 Ağustos 2018 Perşembe 11:30
Üşümüş Mahallesi’ne Yeni Hat
MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Üşümüş Mahallesi’nde içme suyu hattı yenileme çalışması gerçekleştirerek vatandaşlara kesintisiz su sağladı.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yaptığı hat yenileme çalışmalarıyla mahallelerin altyapılarını sağlıklı hale getiriyor. Bu kapsamda MASKİ, Demirci ilçesine bağlı Üşümüş Mahallesi’nde mevcut içme suyu şebekesinin sık sık arızalara neden olan kısmında yenileme çalışması gerçekleştirdi. MASKİ ekipleri tarafından yapılan çalışma sayesinde mahalle sakinlerine sağlıklı ve kesintisiz su temin edildi.


Mahallem ve şahsım adına hizmetleri takdirle karşılıyoruz
Mahallelerinde hat yenileme çalışmasının memnuniyet verici olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Saim Özdemir, “Mahallemizde içme suyu şebeke hattının sorun olan kısmından dolayı bazı evlerimize su yetersiz geliyordu. Zamanla ekonomik ömrünü doldurmuş ve çok yıpranmıştı. Sağ olsun MASKİ ekipleri her zaman olduğu gibi sorunumuzu çözdü. Yaptıkları yenileme çalışması sayesinde mahallemiz kesintisiz suya kavuştu.

Mahallem ve şahsım adına hizmetleri takdirle karşılıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Anahtar Kelimeler: üşümüş Demirci Yeni Hat

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV