banner201

banner203

banner200

banner202

15 Aralık 2017 Cuma

Çerçi avukatı aracılığıyla açıklama yaptı

Gölde motor tamir eden 17 yaşındaki genç stajyer can verdi

Gölmarmara gölüne tamir etmeye gittikleri su motorunu onarmak için göle giren 17 yaşındaki stajyer öğrenci ile kalfası gölde boğulma tehlikesi yaşadılar.Hastaneye kaldırılan elektrikçilerden biri ölürken ,diğeri ise hastanede tedavi görüyor.

21 Temmuz 2015 Salı 14:45
Gölde motor tamir eden 17 yaşındaki genç stajyer can verdi

 Yurtta boğulma haberlerine bir yenisi de Manisa'nın Gölmarma ilçesinden gelen haberle eklendi.Edinilen bilgilere göre olay şöyle gelişti..
Akhisar ilçesinde stajını bir elektrikçinin yanında yapmakta olan bir müşteriden gelen arıza  tamiri isteğiyle Gölmarmara gölüne giren henüz 17 yaşındaki Yasin Tomaç isimli genç su moturunu tamir etmek için girdiği gölde bir anda gözden kayboldu.Yanında kalfası Halil Uçar'la birlikte suda çırpınmaya  başlayınca çevrede çalışmakta olan Tekelioğlu Mahallesinde yaşayan çiftçiler genç stajyer ve kalfaya yardıma koştu.
Gençleri suyun dışına çıkarmayı  başaran çiftçiler haber verdikleri  112 sağlık ekibinin gelmesiyle kazazedeleri hastaneye gönderdiler.
Salihli Devlet hastanesi ulaşabilen 2 gençten 17 yaşındaki Yasin Tomaç hastanede uygulanan tüm müdahalelere rağmen yaşama veda etti.
Kurtarılan kalfa Halil Uçar'ın ise genel sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.
Jandarma Gölmarmara gölünde meydana gelen bu kaza vakaası ile ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk sizce başarılı mı ?

    ARŞİV