banner221

banner200

21 Mayıs 2018 Pazartesi

Selendili Gençlerin Projesine Yakın Takip

İftar öncesinde fena sallandık !

Manisa ‘nın Gölmarmara ilçesinde saat 18.53 te meydana gelen 5,2 büyüklüğündeki deprem korkuttu.

27 Mayıs 2017 Cumartesi 20:02
İftar öncesinde fena sallandık !
 Manisa ‘nın Gölmarmara ilçesinde saat 18.53 te meydana gelen 5,2 büyüklüğündeki deprem korkuttu.

Yerin dibinden önce bir uğultu ile gelen ve daha sonra şiddetli bir şekilde sallayan deprem paniğe yol açtı. Deprem Manisa Merkez ve ilçeler ile İzmir ve ilçeleri, Aydın merkez ve ilçelerinde de hissedildi. Kandilli Rasathanesi deprem bilgisini ilk dakikalarda Saruhanlı 5.1 olarak vermesine rağmen kısa bir süre sonra bu bilgi Gölmarmara Deynekler olarak revize edildi.

Deprem Demirci ilçesinde de hissedildi. Ramazan ayının ilk günü ve havanın yağışlı ve serin olması dolayısıyla evlerinin içinde bulunan vatandaşlar depremle birlikte ev ve işyerlerinden kendilerini çocuklarıyla birlikte sokağa attılar.

Deprem Gölmarmara ilçesinde bazı evler ,camiler ve kamu binalarına zarar verdi. Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz evlere giremeyen vatandaşlar için çadır dağıtılacağını belirtti. Başkan Öz ilçede her türlü tedbirin alındığını şu anda ilçede yaralı veya can kaybının olmadığını söyledi.
Anahtar Kelimeler: Gölmarmara Deynekler Deprem

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
  Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk sizce başarılı mı ?

  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV