16 Kasım 2018 Cuma

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye belli oldu

Maski Azizbey’de Alt Yapıyı Tamamladı, Sırada Üst Yapı Var

Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Azizbey Mahallesinde yaptığı alt yapı faaliyetlerini tamamlıyor.

14 Mayıs 2018 Pazartesi 11:05
Maski Azizbey’de Alt Yapıyı Tamamladı, Sırada Üst Yapı Var
Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Azizbey Mahallesinde yaptığı alt yapı faaliyetlerini tamamlıyor.

Azizbey de öncelikle kanalizasyon ve içme suyu hatlarını döşediklerini belirten Büyükşehir Şube Müdürü Kazım Aysan “şimdide Azizbey Mahallemizin kanalizasyonlarının dereye deşarjını bitirmek için foseptik inşaatına başladık.100 ton kapasiteli bu tesisimizi 1 hafta içinde tamamlayacağız. Bir yandan da üst yapıya başlıyoruz. Mahallemizin içinde her noktayı kilitli parke ile kaplıyoruz. Bu çalışmalarda da hedefimiz Bayrama kadar tamamlamak. Azizbey iki bayramı bir yapacak. Mahallelerimizde altyapı da asırlık hizmetler üreten Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün e bizlere tadımlık değil doyumluk hizmetler verdiği için ne kadar teşekkür etsek azdır.” Dedi.Azizbey Muhtarı Vedat Çelik “Mahallemizde alt yapı başlayınca içimizde bu çalışmalar yıl boyu sürermi derken ekipler alt yapımızı çok kısa sürede tamamlayarak foseptik kuyusuna başladılar. Bir yandan da kamyonlarca kilitli parke mahallemize inmeye başladı. Ekipler bayrama kadar üst yapıyı tamamlayacağız değince biz bu bayramı çift kutlayacağız. Cengiz Ergün Başkanımıza minnettarız. Bu mahalle böyle bir hizmeti bir daha alır mı bilmiyorum. Mahallemiz şehir gibi oldu. Mahallemize dışarıdan gelen hemşerilerimiz gıpta ile izliyorlar.22 hane mahallemize dönüş için arsa aramaya başladı. Bizleri böyle mutlu edenleri de rabbim mutlu etsin” dedi.YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Kudret çevik 6 ay önce yorumlandı

   Selendi ilçesi m.akif caddesi tokat üstü mevkininde kahvehane bakkal marketlerin iş yerlerinin olduğu yerde belediyemize ait wc yoktur. Önceki var olan yer yıkılmıştır yenisi yapılmamış işyerlerinde uygun wc yoktur.yaşlı hasta vatandaşlarımız yararlanamamaktır.ihtiyaçtır ilgili birimlerin dikkatine saygılarımla

  Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV