10 Aralık 2018 Pazartesi

Demircili Tarihçi Yazar Talha Uğurluel tutuklandı

Yangın Felaketi 3 Ev Zarar Gördü

Manisa’nın Gördes ilçesine bağlı Kayacık Mahallesinde meydana gelen yangında 2 ev tamamen yandı 1 ev ise kısmen zarar gördü.

03 Haziran 2018 Pazar 16:38
Yangın Felaketi 3 Ev Zarar Gördü
Manisa’nın Gördes ilçesine bağlı Kayacık Mahallesinde meydana gelen yangında 2 ev tamamen yandı 1 ev ise kısmen zarar gördü.

Olay yerinden edinilen bilgilere göre bugün saat 10.00 sıralarında Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes İtfaiye Amirliğine yapılan ihbar üzere ilçeye bağlı Kayacak Mahallesine hareket edildi.

Yangın Mahalline ulaşıldığında ahşap malzemeden yapılmış iki evin tamamen ve bir evinde kısmen yanmakta olduğu görülerek sulu soğutma ile söndürme çalışması başlatıldı.


Gördes İtfaiye ekiplerinin gayretli çalışmalarıyla yangın 3. eve sirayet ettiği sırada kontrol altına alınarak tamamen söndürüldü.Yangın mahallinde yapılan ilk incelemede yangının çıkış sebebi konusunda bir bulguya rastlanmadı, tetkikler devam ediyor. Yangının Nevzat Kafadar isimli şahsın evinde başladığı, ahşap ve bitişik çatıdan dolayı Kamil Güder isimli vatandaşın evine de sirayet ettiği, bu evin ardından İbrahim Dede isimli şahsın evine de sirayet ettiği bu evin başlangıçta söndürüldüğü ve zararın kısmen olduğu, ancak ilk iki evin tamamen yanarak kullanılamaz hale geldiği tespit edildi.Yangında can kaybı ve yaralı vakası yaşanmadı.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Anahtar Kelimeler: Gördes Kayacık Yangın

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV