10 Aralık 2018 Pazartesi

Manisa'da siyaset kilitlendi bekliyor

Eşini çekiçle öldürdü

Manisa ‘nın Salihli ilçesinde 90 yaşında olduğu öğrenilen şahıs 75 yaşındaki eşini çekiçle vura vura acımasızca öldürdü.

05 Ekim 2017 Perşembe 06:23
Eşini çekiçle öldürdü
 Manisa ‘nın Salihli ilçesinde 90 yaşında olduğu öğrenilen şahıs 75 yaşındaki eşini çekiçle vura vura acımasızca öldürdü.

Edinilen bilgilere göre ilçesinin Süleymaniye Mahallesinde yaşayan 90 yaşındaki Yusuf G. 75 yaşındaki eşi Ganime G. ‘yi evin bahçesinde öldürdükten sonra eşinin evlerinin bahçesinde hareketsiz olarak yattığını komşularına haber verdi.
Olay yerine çağrılan İ lçe Jandarma Komutanlığı ekipleri evin çevresi ve bahçede gerekli güvenlik tedbirini aldıktan sonra kadının hayatını kaybetmiş olduğunu tespit etti.
Başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü anlaşılan kadının ölümü ile ilgili eşi Yusuf G. Gözaltına alındı. Şüpheli hareketleri ile dikkat çeken 90’lık adam soruşturma sırasında suçunu itiraf ederek eşinin başına çekiçle vurup öldürdüğünü itiraf etti. 75 yaşında eşinin tartışma anında başına çekiçle vurduğu için hayatını kaybeden talihsiz kadının 50 yıllık evli olduğu ve 4 çocuk dünyaya getirdiği de öğrenildi.
Jandarma cinayetle ilgili soruşturmayı halen sürdürüyor.


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV