10 Aralık 2018 Pazartesi

Demircili Tarihçi Yazar Talha Uğurluel tutuklandı

Salihli'ye şehit ateşi düştü

Diyarbakır iline bağlı Hani ilçesinde PKK’lı teröristlerin silahlı saldırısı sonucu biri asker 2 kişi şehit oldu. Haberimizi gün içindeki yayınımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu saldırıda şehit olan askerin kimliği ve memleketi belli oldu.

19 Mart 2018 Pazartesi 20:35
Salihli'ye şehit ateşi düştü
 Diyarbakır iline bağlı Hani ilçesinde PKK’lı teröristlerin silahlı saldırısı sonucu biri asker 2 kişi şehit oldu haberimizi gün içindeki yayınımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu saldırıda şehit olan askerin kimliği ve memleketi belli oldu.

Bu hain saldırıda şehit düşen askerimizin 11.07.1992 doğumlu Manisa Salihli Mersinli Köyü nüfusuna kayıtlı J.Uzm. Çvş. Sergen Çakmak olduğu anlaşıldı. Yapılan açıklama şöyle; Diyarbakır ili Hani ilçesi Topçular J.Krk.K.lığı bölgesine operasyonel faaliyet maksadıyla görevlendirilmiş olan  Hani 1'inci J.Asyş. Komd.Bl.K.lıği emrinde görevli J.Uzm.Çvş. Sergen Çakmak  anılan J.Krk.na erzak getiren Yaseddin Opçin  isimli Gönüllü Güvenlik Korucusunun aracıyla Hani ilçesine  gitmeye müteakip,  Hani İlçesinden dönüş yapmakta iken Şakele Tepe doğusundaki 37 SFC 25340 - 56549 koordinatı mevkiinde bir grup terörist tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı  sonucunda,  19 Mart 2018 Pazartesi günü saat 15.05 sıralarında Gönüllü Güvenlik Korucusu ile birlikte şehit edilmiştir..” denildi.


YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • : 9 ay önce yorumlandı

   Şeydim içimiz yandı bütün seyitlerimizi rahmetle anıyoruz allah peygamber efen simizin komşusu olsunlar kınalı kuzular size kalkan eller kırılsın hayin köpekler kaĺeşler ammarıkan köpek ler bizim askerlerimiz herzaman yanlarında melekler var anmasız öyle köpek gibi ürer amma ısıramadınız köpeklerrrrŕŕr

  Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

  ARŞİV