10 Aralık 2018 Pazartesi

Demircili Tarihçi Yazar Talha Uğurluel tutuklandı

Havalar ısındı yılan istilası başladı

Manisa ‘nın Saruhanlı ilçesine bağlı Gözlet Mahallesinde havanın ısınmasıyla birlikte aniden başlayan yılan istilası orada yaşayan vatandaşları korkuttu.

11 Mayıs 2017 Perşembe 14:48
Havalar ısındı yılan istilası başladı
 Manisa ‘nın Saruhanlı ilçesine bağlı Gözlet Mahallesinde havanın ısınmasıyla birlikte aniden başlayan  yılan istilası orada yaşayan vatandaşları korkuttu.
Gözlet Mahallesinde yaşayan Kadir Şentürk’ün zeytin fidanlığındaki çalışması sırasında yaklaşık 3 metre uzunluğundaki yılarla karşılaşması çiftçiyi heyecanlandırdı.

Yılanı görünce telefona sarılan Şentürk yılanın 3 metre boyunda olduğunu ağaca tırmandığını ve daha sonra ortadan kaybolduğunu söyledi.

Çalışmaya devam eden çiftçi birkaç saat sonra bu kez zeytinlikte boyu 1,5 metre kadar olan başka bir yılanla karşılaştı.

Bu yılanın kendisine saldırdığını ve bu görüntüleri de kameraya kayıt etmeyi başardığını söyledi.

Bu yıl yaz mevsiminin sıcak geçeceğinin göstergesi olduğunu söyleyen Şentürk tarla ,bağ ve bahçelerde çalışanların yılanlar konusunda dikkatli olmalarını söyledi.

 Anahtar Kelimeler: Saruhanlı Gözetler Yılan

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV