21 Ekim 2018 Pazar

Motosikletiyle kaza yapan genç sevk edildi

Üvey babasından hamile kalmış

Geçtiğimiz yılın son günlerinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde bir cami avlusunda bulunan erkek bebeğin dramı basında yer almış ve ülke gündemine girmişti. O bebeğin hayatında yeni bir gelişme daha oldu. Bebeğin annesi 13 yaşındaki S.E çıktı.

09 Şubat 2017 Perşembe 13:53
Üvey babasından hamile kalmış
 Geçtiğimiz yılın son günlerinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde bir cami avlusunda bulunan erkek bebeğin dramı basında yer almış ve ülke gündemine girmişti. O bebeğin hayatında yeni bir gelişme daha oldu.Bebeğin üvey babasından olduğu tespit edilirken, bebeğin annesi de 13 yaşındaki S.E çıktı.

Camii avlusunda donmak üzere bulunan erkek bebeğe tedaviye alındığı hastanede Ege ismi verilmişti. İşte o bebekten yola çıkarak bebeği terk edenlere arayan güvenlik kuvvetleri Ege bebeğin sırrını çözerken, iğrenç bir cinsel istismarı da ortaya çıkarmış oldu.

ÜVEY BABASI 5 YILDIR CİNSEL İSTİSMARDA BULUNMUŞ

Manisa ‘nın Soma İlçesi Turgutalp mahallesinde yaşayan ve özel bir maden şirketinde işçi olarak çalıştığı öğrenilen Ferhat A. İsimli şahsın 13 yaşındaki üvey kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiası İlçe Jandarma Komutanlığını harekete geçirdi. Yapılan ihbarı değerlendiren Jandarma Ferhat A. İle eşi N.A’ yı gözaltına aldı. Cinsel istismara uğradığı iddia edilen 13 yaşındaki S.E’nin psikolog refakatinde ifadesi alındı. Genç kızın ifadeleri tüyler ürperten cinstendi. Genç kız üvey babasının 8 yaşından beri kendisine cinsel istismarda bulunduğunu, kendisinin hamile kaldığını, bebeğini doğurduktan sonra da Ferhat A.’nın geçen Aralık ayında bebeği Edremit ilçesindeki bir camiye bıraktığını söyledi.

Emniyet sorgulamalarından sonra adliyeye sevk edilen Ferhat A. tutuklanırken, eşi N.A. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


8 yaşından beri üvey babasının duyanların midesini bulandıran cinsel istismarına maruz kalıp, bir bebek dünyaya getiren talihsiz. S.E. ise Edremit’ten getirilen bebeği ile birlikte Soma Çocuk Esirgeme Kurumuna teslim edilerek devlet güvencesi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma halen devam ediyor.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV