22 Ekim 2018 Pazartesi

Evinin enkazında can veren kadın toprağa verildi

“İYİ Parti Herkesin Umudu”

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Avukat Filiz Tuğçe Ayrancı, “İYİ Parti sadece siyasi parti değil, halkın tamamını kucaklayan bir oluşumdur” dedi.

05 Şubat 2018 Pazartesi 23:01
“İYİ Parti Herkesin Umudu”
 İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Avukat Filiz Tuğçe Ayrancı, “İYİ Parti sadece siyasi parti değil, halkın tamamını kucaklayan bir oluşumdur” dedi.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Av. Filiz Tuğçe Ayrancı, partisinin temel politikalarına ilişkin açıklama yaptı. İYİ Parti’nin her kesimi kucaklayacağını dile getiren Ayrancı, “İYİ Parti sadece siyasi bir parti değildir: Türk Milleti ve Türkiye’nin çıkarlarını tüm kişi ve kurumların üstünde tutan, halkı sağ-sol diye ayırmadan kucaklayan merkez bir partidir. İYİ Parti, Türk devletinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti devletinin kuruluş ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Güçlendirilmiş demokratik parlamenter sistemi, kuvvetler ayrılığını, hukukun üstünlüğünü esas alan, demokratik, sosyal ve laik bir devlet anlayışını hayata geçirmeyi taahhüt eder. Bireyler özgürdür ve fikirlerini özgürce ifade etme hakkına sahiptir” dedi.

“BUGÜN ATILAN KÜÇÜK ADIMLAR, BÜYÜYEN TÜRKİYE’NİN AYAK SESLERİ”

İYİ Parti programının temel hedeflerini açıklayan Başkan Ayrancı, “İYİ Parti siyasi programını beş temel hedef üzerine kurmuştur; milli birlik ve kardeşlik, kuvvetler ayrılığı ve parlamenter sisteme dönüş, sürdürülebilir, rekabetçi üretime dayalı ekonomik büyüme, parti devletinden milletin devletine dönüş ve sonuç alan etkin bir dış politika. İlkeli ve ölçülü siyaset ile yüksek ahlaki standartlarda açık, dürüst, hesap verebilir bir siyaset anlayışının hâkim kılınması için mücadele etme gayesindeyiz. Bu uğurda ayrımcılığın ve ötekileştirmenin olmadığı bir toplum isteyen, tam manası ile bir hukuk devleti olma arzusu taşıyan, ekonomik kalkınma esaslarının başarıyla gerçekleştirildiği bir Türkiye görmek isteyen herkesin İYİ’lik hareketine bekliyoruz. Bugün atılan küçük adımlar, büyüyen Türkiye’nin ayak sesleri olacak” ifadelerini kullandı.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV