Üretken Belediyecilikte Manisa Örneği

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Antalya’da il başkanları ve belediye başkanlarına yönelik düzenlediği toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz partililere hitap etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de katılım sağladığı toplantıda Durmaz, yaklaşan yerel seçimler çerçevesinde partinin seçim stratejisi hakkında bilgi verdi. Durmaz, Türkiye’nin dört bir yanından belediyecilik hizmetlerine değinirken üretken belediyecilikte Manisa Büyükşehir Belediyesinin kente kazandırdığı tam otomasyonlu otopark ve Kuva-yı Milliye Anıtı’nda yaptığı çevre düzenlemesini de örnek verdi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin il başkanları ve belediye başkanlarına yönelik düzenlediği kamp programının açılış oturumunda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli katılımcılara hitap etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ardından katılımcılara seslenen MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, yaklaşan yerel seçimlerde partinin seçim stratejisi hakkında bilgi verdi. Antalya’nın Serik ilçesinde düzenlenen toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar, Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile birlikte katıldı.
MHP’li Belediyelerin Üretken Projeleri
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, toplantıda 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlere yönelik olarak pek çok başlık altında bilgi verdi. Durmaz, belediyecilik anlamında hizmetlerden örneklerler verirken, MHP’li belediyelerin üretken belediyecilikle ön planda olduğunu vurguladı. Durmaz, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan tam otomasyonlu otopark ve Kuva-yı Milliye Anıtı’nda yapılan çevre düzenlemesini de örnek verdi.