Demirci'de Olay! Eşinin boğazına cam parçası dayayarak rehin aldı !

Manisa'nın Demirci ilçesinde bir kişi eşini çalıştığı işyerinde boğazına cam parçası dayayarak rehin aldı.
Edinilen bilgilere göre olay Demirci Kiraz Alım merkezinde bugün saat 13.20  sularında meydana geldi.
Nakliyecilik yaptığı öğrenilen M.E. isimli şahıs eşinin kiraz ayıklama işinde çalıştığı kiraz alım merkezine geldi. İddialara göre eşinden telefonunu istedi. Eşi H. E. bu sırada telefonunu araziye fırlattı. 
İddialara göre adam eşinin telefonunu fırlatmasının ardından yanındaki cam parçasını  boğazına dayayarak telefonu istedi. M.E. isimli şahıs çevrede toplananların ikna çabalarına rağmen eylemine devam etti.
Olay yerine intikal eden çok çok sayıda polis ekibi çevrede geniş güvenlik tedbiri aldı.
Öfkeli kocayı ikna etme çalışmaları devam etti. Eşini boğazına cam parçası dayayarak rehin şahıs polisle pazarlıklar sırasında " eşinin 1 aydır eve gelmediğini, eşinin kendisini aldattığını düşündüğünü, telefonundaki mesajlara ve fotoğraflara bakmak istediğini, kendisini aldattığını iddia ettiği kadından boşanmak ve çocuklarının velayetini de almak istediğini söyledi.
Polisin ikna çalışmaları sonuç verdi. Polis eşinin telefonunu kendisine gösterileceğini söyleyerek öfkeli adamı ikna etti.
Polis şahısı gözaltına alırken, rehin alınan kadını da emniyete götürdü.
Kiraz alım merkezinde yaşanan hareketli dakikaların ardından çevrede toplanan ve olaylara şahit olanlar, olayın bu şekilde sonlanmasının ardından bir oh çekti.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

YORUM EKLE