Demircili 16 yaşındaki liseli genç kız 4 kişi tarafından kaçırıldı

Manisa’nın Selendi ilçesinde 16 yaşındaki Demircili genç kız iddialara göre güpegündüz 4 kişi tarafından bir araçla kaçırıldı.

Demircili 16 yaşındaki liseli genç kız 4 kişi tarafından kaçırıldı

Edinilen bilgilere göre olay şöyle gerçekleşti.
Demirci’nin Küçükkıran Mahallesinden Selendi İmam Hatip Lisesi 3. sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Sümeyye Gülmez geçtiğimiz Cuma günü okul çıkışı Selendi’de okul yolunda yürürken, görgü tanıklarının iddialarına göre, 4 kişinin bulunduğu bir araçla zorla kaçırıldı. Bir süre karşısındakilere direndiği söylenen genç kızın, zorla arabaya bindirildiği ve bir süre kapısı kapanmadan hareket etmeye başlayan aracın kapısından ayaklarının da dışarıda kaldığı yine tanıkların iddiaları arasında yer alıyor.
Olayı duyan aile kızlarının kaçırıldığını Selendi İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığına ihbarda bulundu.
Kendisinden 3 gündür bir daha haber alınamayan Sümeyye’nin kimler tarafından kaçırıldığı konusunda aile bireyleri ve arkadaşlarının ifadelerine başvuruluyor. Geniş kapsamlı bir soruşturma devam ederken, gözyaşları içinde kızlarının bulunmasını isteyen ailesi iyi bir haber bekliyor.

KAÇIRILAN SÜMEYYE GÜLMEZ

16 YAŞINDA LİSE ÖĞRENCİSİ

3 GÜNDÜR KENDİSİNDEN

HABER ALINAMIYOR
HABER-Mustafa Temiz-Demirci

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER