Başkan Elmalı’ya Son Görev

MHP İl Başkanlığı ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği gibi önemli görevlerde bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ziya Elmalı, geçirdiği kalp krizi sonrası hayata veda etti. Merhum Elmalı, Hatuniye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, acı ve hüzün içerisinde son yolculuğuna uğurlandı. Elmalı’yı son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı.

Başkan Elmalı’ya Son Görev

MHP İl Başkanlığı, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği gibi önemli görevlerde bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ziya Elmalı, geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yumdu. Merhum Elmalı, Hatuniye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Manisa’nın sevilen simalarından olan Ziya Elmalı’nın cenaze namazına Manisa Valisi Ahmet Deniz, ilçe belediye başkanları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Manisa Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Burak Aslay ve Ertuğrul Yıldırım, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Gökhan Çevik, Emre Özünlü, Erman Aydınyer, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Daire Başkanları,  Belediye Meclis Üyeleri, eski belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, oda ve dernek başkanları ile merhum Elmalı’nın sevenleri katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Merhum Elmalı, gözyaşları arasında ve dualar eşliğinde Kırtık kabristanlığına defnedildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 20:08
YORUM EKLE