21 Ekim 2018 Pazar

Motosikletiyle kaza yapan genç sevk edildi

Saadet lideri Karamollaoğlu yine sürpriz yaptı

24 Haziran erken seçim kararının açıklanmasından önce ve sonrasında Türkiye’de yeni yapılacak olan seçimlerde partisini uyguladığı strateji ile Saadet Partisini kilit bir parti haline getiren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bugün yaptığı açıklama ile yine gündeme oturdu. Gazetecilere Cuma namazı çıkışında açıklama yapan Karamollaoğlu Saadet Partisinin Cumhurbaşkanını bu akşam açıklayabileceklerini söyledi.

27 Nisan 2018 Cuma 16:04
Saadet lideri Karamollaoğlu yine sürpriz yaptı
 24 Haziran erken seçim kararının açıklanmasından önce ve sonrasında Türkiye’de yeni yapılacak olan seçimlerde partisini uyguladığı strateji ile Saadet Partisini kilit bir parti haline getiren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bugün yaptığı açıklama ile yine gündeme oturdu.Gazetecilere Cuma namazı çıkışında açıklama yapan Karamollaoğlu Saadet Partisinin Cumhurbaşkanını bu akşam açıklayabileceklerini söyledi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 'Bizden de birilerini kandırabilirler. Partiden ayrılanlar olabilir. Tek tek isim isim biliyorum görüşenleri' sözlerinin hatırlatılmasına “Söyleyecek bir şey yok. Demek ki sayın cumhurbaşkanı bizden daha çok şey biliyor ona sormak lazım kimler acaba" diye yanıt verdi. Karamollaoğlu ayrıca, partisinin cumhurbaşkanı adayıyla ilgili 'bu akşam açıklayabiliriz' dedi.
Cuma namazı çıkışı gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Saadet Partisi’nin cumhurbaşkanı adayının kim olacağına yönelik soruya Karamollaoğlu, “Bugün akşama doğru belki bir takım açıklamalarımız olabilir. Onun için biraz sabredin. Şu anda kendi aramızda toplantılarımız olacak. Bilahare kararı açıklayacağız” şeklinde cevap verdi.
BU AKŞAM AÇIKLAYABİLİRİZ
Günlerdir merak edilen Saadet Partisi’nin cumhurbaşkanı adayına yönelik soruyu Karamollaoğlu, “Bugün akşama doğru belki bir takım açıklamalarımız olabilir. Onun için biraz sabredin. Şu anda kendi aramızda toplantılarımız olacak. Bilahare kararı açıklayacağız” şeklinde cevapladı.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV