22 Ekim 2018 Pazartesi

Evinin enkazında can veren kadın toprağa verildi

Tamer Akkal’ın İlçe Ziyaretleri Sürüyor

İYİ Parti 27. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı Tamer Akkal, ilçe ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

19 Mayıs 2018 Cumartesi 12:24
Tamer Akkal’ın İlçe Ziyaretleri Sürüyor
 İYİ Parti 27. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı Tamer Akkal, ilçe ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde seçim çalışmalarına start vererek Manisa’nın çeşitli ilçelerine nezaket ziyaretleri gerçekleştiren İYİ Parti 27. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı Tamer Akkal ve ekibinin bugünkü durakları sırasıyla Gördes, Soma, Saruhanlı ve Yunusemre ilçeleri oldu. İlçe başkanlarını makamlarında ziyaret ederek ilçe yönetimi ve vatandaşlarla buluşan Akkal, esnaf dükkanlarına da bir dizi ziyaretler yaptı. Partisinin genel başkanı Meral Akşener’i ve kendisini halka tanıtan Akkal’a vatandaşlar  tüm ilçelerde yoğun ilgi gösterdi.

Manisalılar Manisa’yı temsil eden gerçek bir vekil görmek istiyorlar

Aday Adaylığı sürecinin ardından adaylık sürecine çok az bir zaman kaldığını vurgulayan Akkal; “İnşallah 24 Haziran tarihine kadar bu tatlı yorgunluk veren ziyaretlerimizi tekrarlayacağız. Manisalılar Manisa’yı temsil eden gerçek bir vekil görmek istiyorlar. Ben bu göreve talip oldum ve çalışmalarımızı vatandaş odaklı sürdürmeye devam ediyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun.” dedi.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV