Çocuklarının eniştesinden olduğunu öğrenince şok geçirdi

İzmir'de hurdacılık yaparak geçimini sürdüren Osman Çürümez, yıllarca babalık yaptığı iki çocuğunun kendisinin olmadığını ve üstelik çocukların eniştesinden olduğunu öğrenince dünyası yıkıldı. Tekrar başka bir kadınla evlenen Osman Çürümez bir evlat sahibi daha oldu. Ancak yeni karısından olan çocuğun da hiç tanımadığı bir adamdan olduğunu öğrenince, yeni bir şok daha yaşayan Osman Çürümez soluğu mahkemede aldı.

Çocuklarının eniştesinden olduğunu öğrenince şok geçirdi

 İzmir’de yıllarca babalık yaptığı iki çocuğunun eniştesinden, ikinci evliliğinden olan çocuğunun da başkasından olduğunu öğrenen Osman Çürümez, “Beni çocuklarına emanet baba yaptırdılar” dedi.

“ÇOCUKLAR ENİŞTEMDENMİŞ”
İlk eşi çocukların kendisinden olmadığını söylediğinde dünyasının yıkıldığını söyleyen hurdacı Osman Çürümez, yaşadıklarını şu sözlerle ifade etti:
“İlk eşim telefonla beni terk ederken bunu neden yaptığını sordum. Çocukların benden olmadığını söyledi. O anda isyan ettim, inanmadım, bana küfür etti. ‘Bu çocukları bugüne kadar büyüttün, artık sana ihtiyacımız kalmadı’ dedi. İstanbul’dan geldiğimde evi de tamamen boşaltmış olduğunu gördüm. Kredi kartlarımın hepsini kullanarak gitmiş. Boşanma davası açtım. Mahkemede de çocukların eniştesinden olduğunu söyledi. Boşandıktan sonra bir de çocuklar için 300 lira nafaka istedi ama mahkeme reddetti. Hayatım karardı. Psikolojim bozuldu. Bir ölüden farkım yoktu o an için. Yaşıyorum ama bir ceset gibi yaşıyorum. Çocuklarım da beni sonradan aramadı. Zaten çocukların eniştemden olduğu da açıklandı.”

“İKİNCİ EŞİMİN ÇOCUĞU DA BAŞKASINDANMIŞ”
İlk eşi N.Ş. ile yaşadıklarından sonra tedavi gördüğünü ve toparlandığını söyleyen Çürümez, ikinci eşiyle yaşadığı talihsizliği ise şöyle anlattı:
“İkinci eşimle de 2012 yılında Allah’ın huzurunda evlendik. Resmi olarak ilk eşinden boşanmamıştı ama sonra resmi olarak ayrıldı. Kanunlara göre verilen bir süre var. O süre bittikten sonra biz de resmi nikah kıyacaktık. 2014 yılında eşimin hamile olduğunu öğrendik. O anda gerçekten çok mutlu olduk. ‘Allah’ım beni yeniden evlat sahibi yaptı, Allah bana yeniden güç verdi’ dedim. O sırada hala resmi nikahla evli olmadığımız için eşimin sağlık güvencesi yoktu. 8 ay boyunca hamilelik kontrollerini parayla yaptırdım. İkinci eşim 8,5 aylık hamileyken bir gün kahvaltı masasında benimle bir şey konuşmak istediğini söyledi. ‘Ben bir hata yaptım, televizyon kanalında arkadaşlık kurmak için verilen numarayı aradım ve bu adamla görüştüm. Sen işteyken bu adam Denizli’den İzmir’e geldi ve onunla beraber oldum. Bu çocuk ondan’ dedi. O anda isyan ettim. Dünyam ikinci kez yıkıldı. Evden kovdum. ‘Gideceğim ama ayın 15’ine kadar beklemem lazım. Çocuğun babası bana nakliye parası yollayacak’ dedi. Evden gitmesini istememe rağmen bekledi. Nakliyesini tuttu, eşyalarını aldı ve çekti gitti. Gittikten bir hafta sonra beni aramaya başladı. ‘Buraya geldiğime pişman oldum, hata yaptım. Bu adam çocuğu nüfusuna almayacak, resmi nikah yapmayacak’ dedi. Ben kabul etmedim. Sürekli aramaya başladı. Onu kabul etmeyince sesli mesaj yoluyla bana küfür etti. Onun da hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum. İlk eşinden olan çocuklarıyla Denizli’ye gitmişti. Sonra oğlu C.İ. İzmir’e dönerek benimle yaşamak istedi. Şu anda üvey oğluma ben bakıyorum.”
“DUYGULARIMLA OYNADILAR”
Yaşadıklarını hala atlatamadığını belirten Osman Çürümez, “Bu kadınlar resmen benimle oynadı. Bu çocuklara beni emanet baba yaptırdılar. İlk eşim yüzünden yaşadığım olaylardan dolayı tedavi gördüm ve iyileştim. Yıkılmadım, kendimi topladım. Yeniden yuva kurmak istedim. Namuslu ailem olsun istedim. Bu ikinci kadınla bu şekilde evlendim. Her dediğini yaptım, ona baktım. Duygularımla, insanlığımla oynadılar. Niye ben? Bu kadınlar benden ne istiyor? Ben de bir insanım. Dürüstlüğümle, merhametimle oynadılar. Bu dünyada merhametsiz, vicdansız mı olacaksın? İnsanlara artık güvenim kalmadı. Hiç kimseye güvenim yok. Ben insanlara sevgi, şefkat verdim” diyerek göz yaşı döktü.
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2015, 13:10
YORUM EKLE