Dehşeti evin kızı ve oğlu ortaya çıkardı

Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan Turpin ailesinin evlerinde yaşanan dehşeti 17 yaşındaki kızlarının telefonla anlattıkları ve evin oğlunun mahkemede verdiği ifade ortaya çıkardı.

Dehşeti evin kızı ve oğlu ortaya çıkardı

57 yaşındaki David Turpin ile 49 yaşındaki eşi Louise Anna’nın yıllarca çocuklarına işkence yaptıkları ortaya çıktı, mahkeme çifti ömür boyu hapis cezasıyla cezaevine gönderdi.

ABD'de 12 çocuğuna yıllarca işkence eden ve aç bırakan anne babaya ömür boyu hapis cezası verildi.Hala kardeşlerinin dövüldüğü ve zincire vurulduğuna dair kabuslar gördüğünü söyleyen çiftin 27 yaşındaki oğulları, anne-babasını affettiğini dile getirirken, 30 yaşındaki kızları 'ebeveynlerinin hayatını çaldığını, ortaya çıkan korkunç gerçekler sayesinde hayatını geri alabildiğini' söyledi. İşkence gören çocuklar arasındaki en yürek yakan sözlerse 17 yaşındaki genç bir kızın ağzından dökülenler oldu. İşte geçtiğimiz gün çıkarıldıkları mahkemece ömür boyu hapse mahkum edilen anne-babanın çocuklarına yaşattığı kan donduran hayatın detayları:

"15 kişi bir arada yaşıyoruz ve anne-babam çocuk istismarcısı. Bize kötü davranıyorlar ve iki küçük kız kardeşim şu anda zincirle bağlı." Bu sözler 17 yaşındaki bir kızın itiraflarıydı.

Bir telefon aracılığıyla iletişime geçilen genç kızın cevapladığı her soru yürekleri dağladı.

Nerede olduğu sorulduğunda "Hiç dışarı çıkmadım. Çok dışarı çıkmadığım için sokak vesaire bilmiyorum" yanıtını verdi.

Ardındansa, "Birisinin acil sağlık yardımına ihtiyacı var mı?" diye soruldu.

"Emin değilim. Pislik içinde yaşıyoruz. Bazen uyandığımda evin tozundan nefes alamıyorum" dedi.

"En son ne zaman banyo yaptın" sorusuna da şöyle cevap verdi.

"Bilmiyorum, belki bir sene oldu. Bazen o kadar pis hissediyorum ki yüzümü ve saçlarımı yıkıyorum."

17 yaşındaki genç kıza yöneltilen bir diğer soru, "Evde ilaç alan kişi var mı?" oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER