Bebeğine bu ismi verenler 27 Bin TL kazanacak

Yeni doğacak olan bebeklerine isim bulmakta zorlanan aileler bu haberi okumadan kesinlikle karar vermesinler. Çılgın bir restoran sahibi öyle bir kampanya başlattı ki, tüm dünya onu konuşuyor. Yeni doğacak bebeklere istediği ismin verilmesi halinde 27 Bin TL para ödülü vereceğini duyurdu.

Bebeğine bu ismi verenler 27 Bin TL kazanacak

 ABD genelinde 159 şubesi olan BJ's Restaurant & Brewhouse isimli restoran zinciri pazarlama stratejisi olarak ilginç bir yönteme başvurdu. 

Menüsüne 'Quinoa' isimli bir yemeği katan restoran bu ismi çocuğuna veren ilk aileye 10 bin dolar (27 bin TL) değerinde hediye çeki vereceğini duyurdu.
Kazanan kişinin belirlenmesi için resmi evrakları talep eden şirket, doğum sertifikalarını karşılaştırarak birinciyi belirleyecek ve büyük ödülü 'Quinoa' adını alan çocuğun ailesine teslim edecek.
Sosyal medyada da benzer bir kampanya başlatan şirket, platformdaki isimlerini 'Quinoa' olarak değiştirecek kullanıcılara 10 dolar (27 TL) hediye çeki veriyor.
ABD'de bu isimde olan hiçbir çocuğun bulunmadığını belirten şirket, kampanyanın yeni bir trende neden olabileceğini iddia ediyor.
Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2015, 16:10
YORUM EKLE