22 Ekim 2018 Pazartesi

Evinin enkazında can veren kadın toprağa verildi

Emeklilerin bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Emeklilere Ramazan Bayramı öncesinde yapılacak bayram ikramiyelerinin dağıtılacağı tarihler belli oldu. Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve SSK emeklilerine ödemelerin 7-8 Haziran tarihleri arasında yapılacağını açıkladı.

29 Mayıs 2018 Salı 11:40
Emeklilerin bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek?
 Emeklilere Ramazan Bayramı öncesinde yapılacak bayram ikramiyelerinin dağıtılacağı tarihler belli oldu.
Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve SSK emeklilerine ödemelerin 7-8 Haziran tarihleri arasında yapılacağını açıkladı.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, emeklilerin maaş ve ikramiye ödemelerinin öne alındığını açıkladı. Bakan Sarıeroğlu, emekli maaşı ile ikramiyelerin ayrı ayrı ödeneceğini söyledi. Özel bir televizyon kanalında konuşan Bakan Sarıeroğlu şunları söyledi: SSK Bağkur ve emekli sandığından emekli olan vatandaşlarımız, SGK'dan emekli aylığı almanın yanı sıra farklı ödemeleri alan hak sahiplerimiz de var. Onları da ilgilendiren çok önemli bir müjdeydi. 1000 TL'lik ikramiye ödememiz olacak. Haziran'ın ilk haftasında ödemeye yapacağımızı ifade etmiştik. 15 - 17 Haziran tarihleri arasında Ramazan bayramımız.

BİR ÖNCEKİ HAFTA YAPMAYA KARAR VERDİK

Bayram öncesinde vatandaşlarımızı daha da rahatlatmak adına, hem emekli maaşlarımızın ödemelerini hem ikramiyelerimiz de bir önceki hafta yapmaya karar verdik.

BAKAN TARİHLERİ AÇIKLADI
Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerimizin ikramiyelerini, 7 Haziran 2018'de ödeyeceğiz. SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz. Emekli Sandığı emeklilerimizin maaşları ayın 1'i ile 5'i arasında, SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarımızı da 11 - 12 - 13 Haziran tarihlerinde ödemelerini gerçekleştirmiş olacağız.
Anahtar Kelimeler: Emekli Bayram Ikramiye Tarih

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV