Cem Yılmaz'dan Bahçeli'ye yanıt geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyası döneminde seçim otobüsüne yaklaşan bir çocuğun söylediği “ Her şey çok güzel olacak” sözü, YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerini yenileme kararının ardından sosyal medyada mesaj yağmuru ve dillerde şarkı oldu.

Cem Yılmaz'dan Bahçeli'ye yanıt geldi

Birçok sanatçı gibi Cem Yılmaz’da bu sözü kullanarak YSK kararına tepki gösterirken, İmamoğlu’na da destek olduğunu belli etti. Cem Yılmaz’a attığı bu sosyal medya mesajı üzerinden eleştiri getiren MHP Lideri Devlet Bahçeli sanatçının ismini de söyleyerek, “Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” demişti. Ünlü komedyenden Bahçeli’ye yanıt geldi.

YSK’nın seçimleri yenileme kararı almasının ardından Twitter hesabından “Seçimleriniz iptal edilmiştir… Peki! Biraz daha izahat istiyor ama yok. Çok üzücü bir durum… Bunu memleketimiz hak etmiyor… Bir daha oy kullanmak çok büyük bir zahmet olmayacak, gidip vazifemizi yapacağız. Akıl almaz ama gerçek… Acı bir gerçek” diyen Cem Yılmaz’a tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” açıklamasında bulunmuştu.

CEM YILMAZ CEVABINDA "KAHRAMAN DEĞİLİM" DEDİ

Usta komedyen bu açıklamaya Twitter hesabından cevap verdi. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın da İmamoğlu lehine mesaj atan sanatçılara bir daha programlarında yer vermeyeceklerine dair yaptığı açıklamayı da hatırlatan Yılmaz’ın yazdıkları şöyleydi:

“Sevgili dostlar, ben bir halk kahramanı değilim, bir komedyenim, haddim hududum belli… Benim memleketimle ilgili hayalim herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin, şeklindedir… Nevşehir belediyesindeki dostumuz da ne zaman Nevşehir’e bir faydam dokunacaksa çağırsın gelirim :)”

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 01:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER