21 Ekim 2018 Pazar

Motosikletiyle kaza yapan genç sevk edildi

Engin Uzun kendini dağlara vurdu

Cumhuriyet Halk Partisinin Manisa Milletvekili aday adayı Engin Uzun Manisa ilçelerini ziyaretleri kapsamında Köprübaşı, Demirci ve Selendi ilçelerini ziyaret etti.

06 Mayıs 2018 Pazar 16:23
Engin Uzun kendini dağlara vurdu
Cumhuriyet Halk Partisinin Manisa Milletvekili aday adayı Engin Uzun Manisa ilçelerini ziyaretleri kapsamında Köprübaşı, Demirci ve Selendi ilçelerini ziyaret etti. 
CHP’nin genç milletvekili aday adayı Uzun gittiği ilçelerde CHP’li ilçe başkanları ve partililerce karşılandı. 
Büyük bir ilgiyle karşılanan genç milletvekili aday adayı “CHP’nin öz evladı olduğunun altını çizerek, bu defa çok önemli bir seçimin olduğunu, mutlaka kazanmak gerektiğini söyledi. 
CHP’de aday adaylık yarışının devam ettiğini belirten Uzun “ ben Engin Uzun olarak bu partiye dün gelmedim. Partinin her konumunda mücadele ettim.


Emeğin önemli olması gerekiyor, ben bu mücadelede partimin bir neferi olarak her kulvarda görev bilinci içinde yer aldım. Selendiliyim kendimi böyle tarif ediyorum.
Manisa’nın bu Karataş yöresi olarak bilinen Köprübaşı, Gördes, Demirci, Selendi ve Kula yöresinin CHP milletvekili adayı olmak istiyorum. Bu coğrafyanın insanlarından biriyim. Buranın ekmeğini yedim suyunu içtim, çileyi bu elleri nasırlı emek insanlarıyla birlikte çektim. Sorunların çözümü konusunda etkin bir görev yapacağıma inanıyorum, ilçe ziyaretlerimi sürdüreceğim, onların ellerini içtenlikle tutup, gözlerine bakarak kendimi anlatmak istiyorum. İnanıyorum ki listede önemli bir sırada yer alacağım ve mecliste de Manisa’yı gururla ve özveriyle temsil edeceğim ‘dedi.

Anahtar Kelimeler: Engin Uzun Ilçe Ziyaret

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV