13 Kasım 2018 Salı

Havalar soğuyor

İyi Parti 1 yaşında

İYİ Parti’nin kuruluşun 1. yıldönümü nedeniyle İYİ Parti Demirci İlçe Başkanı Haluk Şenyurt bir basın açıklaması yayınladı. “Türkiye’nin yeni bir partiye değil. İyi bir partiye ihtiyacı vardı, onu da biz kurduk “ diyen Şenyurt basın açıklamasında şöyle dedi;

25 Ekim 2018 Perşembe 13:03
İyi Parti 1 yaşında
İYİ Parti’nin kuruluşun 1. yıldönümü nedeniyle İYİ Parti Demirci İlçe Başkanı Haluk Şenyurt bir basın açıklaması yayınladı. “Türkiye’nin yeni bir partiye değil. İyi bir partiye ihtiyacı vardı, onu da biz kurduk “ diyen Şenyurt basın açıklamasında şöyle dedi;
İyi Parti’ye gönül veren değerli arkadaşlarımız. Bugün İyi Parti kurulalı tam 1 yıl oldu. Bu süre zarfında ilk önceliğimiz Cumhuriyetimizi, Atatürk İlke ve İnkılâplarını, halkımızın menfaatlerinin ön planda tutulduğu çalışmalar içerisinde olup, bunları başarmaktı. Maalesef bunu başaramadık fakat asla bu yoldan dönmedik ve dönmeyi de düşünmüyoruz.
Bu zaman içersinde baskın bir seçim geçirdik. Bütün engellemelerin olduğu, aleyhimize olacak her şeyin yapıldığı, seçime girmememiz adına tezgahların kurulduğu bu süreç bizlere çok şey öğretti. Öncelikle doğru yolda olduğumuzu gördük. Eksiklerimizi gördük, ders aldık. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener önderliğinde o kadar çok zorlukla karşılaştık ama asla yılmadık, yıkılmadık. Bizler siyaset arenasında bir müsabakalık takım olmadığımızı herkese gösterdik. Seçimde bize gösterdi ki 5 milyon gönüldaşımız ile birlikte büyüyerek yürüyeceğiz. Değerli Genel Başkanımız sayın Meral Akşener ve kıymetli milletvekillerimiz ile birlikte her zaman olduğu gibi tek derdimiz Türkiye olacak. Bizler hiçbir zaman kolay yolu seçmedik, güçlünün yanında gücünden dolayı durmadık, menfaatlerimizi düşünmedik, zayıfı ezip, zengini haksız yere yüceltmedik. Bizler bunları yaparken nereden geldiğimiz de unutmayacağız.

Bu yola çıkarken unutmayacağız, unutturmayacağız diyerek yola çıktık. Üniversite içlerinde eli kanlı teröristler tarafından katledilen yiğitleri unutmayacağız, Papaz yüzünden çöken ekonomiyi unutmayacağız, Andımızı okutmayan zihniyeti unutmayacağız, unutturmayacağız. Bunun için bu yolda yürüyoruz.

Genel Başkanımızın dediği gibi ‘’Türkiye’nin yeni bir partiye değil, iyi bir partiye ihtiyacı vardı, onu da biz kurduk.’’
Önümüzde yaklaşan bir yerel seçim var. Gelecek olan bu seçimde herkes görecek ki İyi Parti Türkiye’ye iyi gelecek. Biz bu seçime hazırız ve bu seçimin kilit partisi olacağız. Hem Demirci de Hem de Türkiye de.
Değerli Demircililer, Millet bizi bekliyor. Tarih bizi çağırıyor. Bunu için çalışıyor, didiniyor, koşturuyoruz. Toparlanın gitmiyoruz. Hazır olun geliyoruz.  
Onlar diyemiyor biz göğsümüzü gere gere söyleyelim,
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
Haluk Şenyurt
İYİ PARTİ 
DEMİRCİ İLÇE BAŞKANI

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Yazılan yorumlardan sadece yorumu yazan kişi sorumludur. Bu yüzden T.C. Kurallarına aykırı yorumlar yazmayınız. Hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.
    Yeni uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı sistemi demokrasimizi geliştirir mi ?

    ARŞİV