Turgutlu Bu olayı Konuşuyor! Gökhan Yörüyen İstifa Etti

Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Gökhan Yörüyen istifa etti. Günün erken saatlerinde sosyal medya hesabından istifasını açıklayan Yörüyen'e sosyal medya üzerinden destek olup istifasını geri çekmesini isteyen vatandaşların yorumları dikkat çekiyor.

Manisa Son Haber
Turgutlu Bu olayı Konuşuyor! Gökhan Yörüyen İstifa Etti

Yörüyen istifasını şöyle açıkladı ;

Uzun yıllardır başkanlık görevlerini yaptığım Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası ve S.S. 17 No’lu Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ndeki görevlerimden ekonomik sebeplerden dolayı istifa ediyorum. Başkanlığım dönemimde beraber mesai yaptığım kaymakamlarımıza, belediye başkanlarına, emniyet ve jandarma camiasına, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Faruk Aydın’a, sivil toplum kuruluşlarına, Turgutlu Otobüsçüleri Başkanı Bülent Ayhan’a, S.S. 118 No’lu Turgutlu Birleşik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Bayram Çığın’a, şoförler odası başkanlarına, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Odası Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun’a, esnaf oda başkanlarına, personelimize, yönetim ve denetim kurulumuza, benim için başkalarından vazgeçip beni destekleyen tüm cefakar kamyoncu, kamyonetçi, minibüsçü, otobüsçü, servisçi, taksici, oto galerici, TIR’cı, damperli kamyoncu üye kardeşlerime ve abilerime teşekkürlerimi sunuyorum. 
Şehiriçi Minibüsleri Kooperatifi’nde yakın gördüğüm 3-5 arkadaşıma ve J plaka ile ilgili hakkımda dedikodu çıkaranlara da hakkımı helal etmiyorum. Kutsal mesleğimiz şoförlüğe devam edeceğim. İstifa kararımı MESOB üyesi Faruk Ulaş başkanımla paylaştım, o da gereğini yönetim kurulunda değerlendirecektir. Tüm üyelerimize, şoför esnafımıza hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerim. Allah’a emanet olun.

YORUM EKLE